Švenčių laukimas neprailgo

Visai neseniai praūžė laukiamiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai. Nepaslaptis, jog labiausiai jų laukia mokiniai. Kaip ir kasmet Mokinių taryba organizavo “Kalėdinio bumo” savaitę, kurios metu mokykloje buvo itin juntama kalėdinė nuotaika.

Gruodžio 21 – 23 dienomis pertraukų metu mokykloje skambėjo kalėdinė muzika. Mokiniams ši idėja labai patiko – kai kurie pabandė pritarti grojančiai muzikai, kai kurie muziką palydėjo šokio žingsniu… Tačiau svarbiausia, kad skambant kalėdinėms dainoms mokykloje netrūko mokinių šypsenų ir juoko.

Gruodžio 22 d. mokyklos aktų salėje vyko net du renginiai. Pirmasis – pradinių klasių mokiniams, antrasis – vyresniųjų klasių mokiniams.

Pradinukai ilgai ruošėsi šiai šventei. Kiekviena klasė mokėsi daineles, šokius, siuvosi kostiumus. Į šventę atvyko ir pats Kalėdų senelis.

Vyresnieji šiai šventei taip pat paruošė pasirodymus. Kiekviena klasė galvojo kokį numerį galėtų atlikti šioje šventėje. Vieni rinkosi dainas, kiti – šokius ar poezijos posmus. Kiekvienas pasirodymas buvo savaip gražus, patraukiantis.

Šios šventės metu taip pat buvo apdovanotos ir gražiausiai kabineto duris papuošusios klasės, Mokiniai gavo  padėkos raštus ir saldainių krepšelius.

Gruodžio 23-oji buvo paskelbta “Nykštukų kepuriadieniu”. Mokiniai vaikščiojo pasipuošę raudonomis nykštukų kepurėlėmis.

O Kalėdos buvo jau visai visai čia pat…


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *