Paskelbti nuotolinio mokymosi lyderiai

Metų pabaiga yra tinkamas metas įsivertinti savo pasiekimus ir nuveiktus darbus. Jau kuris laikas dėl visame pasaulyje unikalios priežasties 5-9 klasių mokiniai mokosi nuotoliniu (tikrai nelengvu ir neįprastu) būdu. Nelengvas laikas tiek mokiniams, tiek ir mokytojams. Džiugu, jog net tokiu sudėtingu metu galime susitelkti, kokybiškai dirbti ir pasiekti džiugių rezultatų.

5-9-ose klasėse dirbančių mokytojų paprašėme informuoti apie jų dėstomose nuotolinėse pamokose puikiai į veiklas įsitraukiančius, aktyvius, pozityviai nusiteikusius ir savo pažangą rodančius mokinius, kuriuos būtų galima pavadinti NUOTOLINIO MOKYMOSI LYDERIAIS. Iš viso mokytojai paminėjo 104 mokinius. 42 mokinius paminėjo daugiau, kaip vieno dalyko mokytojas. Šie 42 mokiniai, kai turėsime galimybę dirbti mokykloje, bus apdovanoti Nuotolinio mokymosi lyderio ženkleliu.

Panašu, kad nuotolinis mokymasis tęsis ir po kalėdinių atostogų. Kviečiame VISUS mokinius būti aktyviais pamokų dalyviais, įsitraukti į veiklas bei rodyti savo pažangą. Pastebėję pozityvius pokyčius, galėsime apdovanojimui pasiūlyti ir daugiau mokinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *