“Tylos diena” mokykoje

Balandžio 29 d. rytas mokykloje prasidėjo netradiciškai – vyko akcija „Tylos diena”.     Mokinius, tėvus ir mokytojus pasitiko įspūdingos  mimės, kurios dalino akcijos ženkliukus (kurtus 5-10 klasių mokinių),  bei tarybos nariai, kurie teikė informacinius lankstinukus apie triukšmo žalą žmogaus organizmui.  Visi galėjo perskaityti ant kabinetų durų priklijuotą informaciją „Tylios dienos taisyklės“.

Mokinių taryba atliko triukšmo intensyvumo tyrimą mokykloje.   Paaiškėjo, kad visus reikalavimus atitinkanti vieta (iki 55 dB) yra biblioteka (49 dB) ir skaitykla (52 dB). Didžiausias triukšmas pastebėtas pradinių klasių korpuse I-ame aukšte (91-95 dB). Pertraukos metu su tyrimo išvadomis ir pasiūlymais buvo supažindinti mokiniai.

Mokinių taryba pradinių klasių mokinius pakvietė į viktoriną „Stebuklinga tylos versmė“. Viktorina vyko dviem etapais: 1 –ųjų klasių grupėje ir 3-4 klasių grupėje. Visos komandos išradingai atsakė į visus klausimus.

Tokia iniciatyva siekėme visų paklausti „Ar dar girdime tylą? Džiaugiamės, kad mūsų idėja, „Tylos diena“, patiko mokyklos bendruomenei ir dėkojame visiems prisijungusiems prie šios akcijos.

Linkime jums  saugotis triukšmo ir paklausyti tylos.

Mokinių tarybos narys Mažvydas Maziliauskas

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *