Svečiuose Želsvos pagrindinės mokyklos Mokinių taryba

Jau treti metai  tęsiasi bendradarbiavimas su Želsvos pagrindinės mokyklos Mokinių taryba.  Lapkričio 27 dieną abiejų mokyklų mokinių tarybos nariai  išbandė  savo jėgas krepšinio aikštelėje.   Mokinių tarybos vaikinai susibūrė į krepšinio komandą ir sužaidė draugiškas  rungtynes su želsviečių Mokinių tarybos komanda. Pertraukėlių metu palaikymo šokius šoko Želsvos pagrindinės mokyklos Mokinių tarybos merginų grupė.    Sėkmė  varžybose ir šiais metais  lydėjo  mūsų mokyklos vaikinus.

Po draugiškų rungtynių  susėdome  išgerti puodelio arbatos. Mokiniai aktyviai dėstė savo džiaugsmus ir rūpesčius, pasakojo, kaip ir kokia veikla vykdoma jų mokykloje, kokie organizuojami renginiai.  Pasidalijome  darbo patirtimi, naujomis idėjomis, problemomis ir ateities planais . Želsvos pagrindinės mokyklos mokinių tarybos pirmininkė Akvilė pasidalijo  savo įspūdžiais iš Lietuvos mokinių parlamento (ji atstovauja Marijampolės savivaldybę Lietuvos mokinių parlamente).  Taip pat žaidėme žaidimą “Miestelėnai”,  Jis moko dirbti komandoje, susikalbėti, bendradarbiauti, apginti savo nuomonę.

Susitikimo metu  džiaugėmės linksmais ir draugiškai nusiteikusiais bendraminčiais ir kartu pradėjome planuoti kitą susitikimą.  Išlydėdami svečius linkėjome džiaugsmingai sutikti Šv. Kalėdas ir Naujuosius  metus.  Savo draugams tariame  IKI PASIMATYMO.

Mokinių tarybos pirmininkė  Gabija  Dadurkaitė


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *