Su Mokytojų diena!

Mūsų mokyklos bendruomenė jau keturiasdešimtąjį kartą sveikina mokyklos pedagogus su Tarptautine mokytojų diena. Šių metų mokytojo dienos pavadinimas „40-oji pėda“.

Mokinių taryba  nuo pat ryto kūrė mokytojams šventinę nuotaiką. Pirmojo aukšto foje skambant švelniems fleitos garsams (grojo 7c kl. mokinė Kamilė Seiliūtė), mokytojams teko nueiti 40–ties pėdų atstumą – simboliškai pagerbiant mokyklos jubiliejų.

Įveikusius šį nuotolį mokytojus sutiko  Mokinių tarybos nariai,  lydėjo iki mokytojų kambario, kvietė išgerti arbatos  ir pailsėti.

Antros pamokos metu  Mokinių tarybos nariai tapo jaunaisiais mokytojais pradinėse klasėse.

Po trijų pamokų  Mokinių taryba  mokytojus  dar kartą pakvietė į mokytojų   kambarį pasiklausyti  nuoširdžių sveikinimo žodžių,  padovanojo muzikinį kūrinį.

Mokytojus pralinksminti ir jiems sukurti tikrą šventę pasistengė ir vyriausieji mokyklos mokiniai – dešimtokai.  Po 6 pamokų sukvietę visus mokytojus į salę jie dovanojo savo žodžius,  dainas,  simbolinį raktelį,  atrakinantį bet kurio mokinio širdį.

P. S. Visi mokyklos mokytojai nuoširdžiai dėkoja savo mokiniams už sveikinimus, linkėjimus, gėles ir saldžias dovanas. Ačiū už puikią šventinę nuotaiką.


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *