Projektinė karjeros diena ,,Mano karjeros galimybės Marijampolėje“

Būsimos profesijos pasirinkimas – vienas iš atsakingiausių ir sudėtingiausių jauno žmogaus sprendimų. Visus mokslo metus moksleiviai aktyviai dalyvavo UK veikloje. Lankėsi įmonėse, įstaigose, atvirų durų dienų renginiuose MPRC, dalyvavo integruotose pamokose.

Gegužės 13 dieną mokykloje įvyko baigiamasis uk renginys – projektinė diena ,,Mano karjeros galimybės Marijampolėje“. Renginį pradėjo Marijampolės teritorinės darbo biržos jaunimo darbo centro vedėja Loreta Barkauskienė. Ji  vedė užsiėmimą „Ateitis-mano rankose“.  Po įžanginio renginio visi 5-10 klasių mokiniai iškeliavo į įstaigas ir įmones. Šių išvykų tikslas – priartinti mokinius prie  būsimų profesijų, supažindinti su mokymosi ir darbo galimybėmis bei sąlygomis, padėti išsiaiškinti savo polinkius ir gebėjimus.

Mokiniai, sugrįžę į mokyklą, rengė pristatymus, kurie buvo vertinami pagal pateiktus kriterijus, dalinosi įspūdžiais, informacija apie lankytų  įmonių, įstaigų veiklą,  teikė siūlymus, kaip ši diena galėtų būti organizuojama ateinančiais mokslo metais.

Dėkojame Marijampolės teritorinės darbo biržos biržos jaunimo darbo centro  vedėjai L. Barkauskienei, kuri padėjo surengti net 13 susitikimų su įmonių, įstaigų darbuotojais, Marijampolės savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei, jaunimo reikalų koordinatorei Loretai Rutkauskienei, kuri ne tik supažindino su Marijampolės savivaldybės struktūra, kiekvieno skyriaus darbo specifika, bet ir suorganizavo mokiniams susitikimus, kurie paliko neišdildomus įspūdžius,   su Marijampolės meru Vidmantu Braziu,  švietimo, kultūros ir sporto departamento direktoriumi Vygantu Dyliu.

 

Dir. pavaduotoja ugdymui A. Šmulkštienė

UK organizatorė D. Raškevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *