Naktis mokykloje

Vasario 1 dieną mokykloje debiutavo renginys ,,Naktis mokykloje”. Daugelį metų mokinių puoselėta svajonė pabūti kartu ir pažinti mokyklą nakties metu buvo skrupulingai planuojama bei sėkmingai išpildyta. Didelio susidomėjimo
sulaukusiame renginyje dalyvavo daugiau nei pusšimtis 5-8 klasių moksleivių.

Mokinių gretas papildė ir neatsiejama renginio organizavimo bei inicijavimo dalimi tapo mokinių tarybos nariai,  Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos ,,Apskritas stalas” jaunimas bei Marijampolės sporto asociacijos ,,Išvien” nariai. Gausus būrys mokytojų, pavaduotojai bei mokyklos direktorius kartu su visa mokyklos bendruomene ne tik palaikė renginio iniciatyvą, bet ir patys kartu su mokiniais leidosi į renginio organizatorių paruoštus išbandymus.

,,Naktis mokykloje” renginio metu mokinius stebino ne tik svečių vedami užsiėmimai, bet ir į 5 platformas: šokio, teatro,aktyvumo, galvosūkių ir iššūkių suskirstyti ir specialiai šiam renginiui paruošti mokinių tarybos užsiėmimai. Naktinis filmas, diskoteka, bendri pokalbiai, nauji draugai ir smagiausi įspūdžiai lydėjo mokinius viso renginio metu.

Dėkojame visiemsdalyviams ir renginio organizatoriams. Iki kitų metu!Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *