“Lady golas” žaidynių finalas

Balandžio 6 dieną Kauno sporto halę ir Lietuvos sporto universiteto salę užtvindė jaunosios salės futbolo aistruolės. Pirmąkart Kaune buvo surengti tarpmokyklinių „Ladygolo” žaidynių merginoms superfinalai.

Naujausiame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Masinio futbolo asociacijos (MaFA) projekte užsiregistravo 347 merginų komandų iš visos Lietuvos. Žaidynės vyko dviejuose divizionuose (amžiaus grupėse) – vyresniųjų (2001-2002 m. gimimo) ir jaunesniųjų (2003 m. gim. ir jaunesnės), o į „Ladygolo” superfinalą pateko kiekvienos futbolo apskrities nugalėtojų komanda.

Superfinale netrūko įvarčių, emocijų, aplodismentų. Tiek žaidėjos, tiek treneriai negailėjo pagyrų unikaliomis „Ladygolo” salės futbolo varžyboms, kurias tikimąsi tęsti ir kitais metais. Apskričių nugalėtojoms padovanoti kamuoliai, aprangos, o superfinale komandos rungėsi dėl čempionių vardo su karališka kelione namo limuzinu.

Marijampolės “Ryto” pagrindinės mokyklos merginų komanda treniruojama mokytojo Andriaus Larčenkos varžėsi vyresniųjų grupėje. Dvi atkaklios varžybos B grupėje, deja, baigėsi ne mūsų naudai. Nusileista 2-4 Alytaus apskrities čempionėms ir 1-3 sostinės Grigiškių “Šviesa” komandai, kuri ir tapo “Lady golas” žaidynių čempione. Geriausia žaidėja mūsų komandoje pripažinta Ineta Omelevičiūtė, o jos sesuo Kamilė buvo rezultatyviausia.

Džiaugiamės mūsų merginų futbolo komanda, kuri iš 195 komandų pateko į Lietuvos geriausiųjų dešimtuką.

Marijampolės “Ryto” pagrindinės mokyklos garbę gynė: Kamilė ir Ineta Omelevičiūtės, Milda Sližauskaitė, Malena Tabaraitė, Kamilė Pečiulytė, Gabrielė Rinkevičiūtė, Karolina Belenavičiūtė ir jų treneris Andrius Larčenka.


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *