Judėjimo diena mokykloje

Penktadienį (rugsėjo 19 d.) visus mokyklos mokinius pakvietė netradicinė diena. Neįprasta jau tai, kad tą dieną mokykloje nebuvo pamokų. Vietoje jų mokiniai buvo pakviesti pajudėti.

8 valandą, kaip ir įprasta, nuskambėjo mokyklos skambutis. Tačiau jis mokinius kvietė ne į klases, o į stadioną. Čia visų laukį direktorius, pavaduotojos ugdymui, sveikatos priežiūros specialistė, kūno kultūros mokytojas. Pirmiausiai visus susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorius V. Klasavičius. Jis palinkėjo gražaus oro, paaiškino, kokia veikla laukia mokinių. Sveikatos priežiūros specialistė Ž. Skinkienė pristatė judėjimo naudą, aiškino, kodėl žmogui reikia judėti. Kūno kultūros mokytojas A. Larčenka kartu su visais atliko rytinę mankštą.

Po mankštos visi smagiai nusiteikę iškeliavo iš mokyklos į jiems paskirtus punktus. Pradinių klasių mokiniai vyko į Rygiškių Jono gimnazijos stadioną. Ten atliko įvairias rungtis, žaidė judriuosius žaidimus. Penktų klasių mokiniai keliavo į Poezijos parką. Čia jie užsiėmė turizmo orientavimusi. Šeštokai Sūduvos stadione mokėsi Aikido technikos. Septintų klasių moksleiviai žygiavo į karinį dalinį, kur jų laukė Šaulių sąjungos atstovai. 8a klasės mokiniai išmėgino Šiaurietiškąjį ėjimą. 8b klasė savo jėgas bandė Tauro klube. 8c klasė buvo pakviesta pasimokyti jogos meno. Mokyklos vyriausieji (devintokai ir dešimtokai) Sūduvos stadione žaidė futbolą.

Po užsiėmimų mokiniai ir mokytojai susirinko mokyklos kieme. Čia trumpai papasakojo kur buvo, ką veikė. Visi grįžo geros nuotaikos, pasportavę. Mokiniai džiaugėsi, kad tokia diena labai patiko. Pasakojo, kad mokykloje ir dažniau norėtų tokių renginių. Klasių auklėtojos tikino, kad jos laimingos, nes laimingi jų auklėtiniai.

Jaunieji žurnalistai

Informacija atnaujinta: 2014-10-12 19:10:38

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content