Geri darbai LIETUVAI

Marijampolės “Ryto” pagrindinės  mokyklos mokinių taryba neliko abejinga visuotinės akcijos „Darom Lietuvai “ idėjai, kurios tikslas plėtoti ir turtinti aplinkos švarinimo darbus ilgalaikį auklėjamąjį poveikį turinčiomis, kūrybiškumą, aplinkosauginę iniciatyvą skatinančiomis veiklomis. Ugdyti pilietišką ir atsakingą požiūrį į aplinką.

Saulėtą  gegužės 7 d. popietę  mokinių tarybos nariai ,drauge su mokinių tarybos koordinatore Lina Miliauskiene dalyvavo projekte “DAROM LIETUVAI”, tvarkė  tremtinių paminklo teritoriją prie geležinkelio stoties.  Tvarkydami aplinką projekto dalyviai inicijavo ir  atliko papildomas užduotis, bei dalyvavo pasirinktame konkurse “Geri darbai”.

Aktyvūs akcijos dalyviai džiaugėsi prisidėję prie švarinimo akcijos.   Mokiniai  dalyvavo akcijoje ne tik dėl paties tvarkymosi, bet ir smagiai pabuvo kartu, pajuto bendruomeniškumo jausmą darant gerus darbus.  Svarbu, kad kasdien rūpintumėmės gamta, nešiukšlintume ir neleistume kitiems niokoti aplinkos.  Esame laimingi, galėdami dalyvauti aplinkosauginę iniciatyvą skatinančiose veiklose ir prisidėti prie Marijampolės miesto grąžinimo.  Kiekvienas turime saugoti ir puošti Lietuvą.

Dėkojame visiems projekto dalyviams už aktyvumą ir gerus darbus.

Mokinių tarybos narė Monika Tubelevičiūtė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *