„Genčių mugėje”

„Genčių mugėje”

Spalio 18 d. mokykloje vyko baigiamasis istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros integruotos pamokos renginys „Genčių mugė”.

Renginio metu mokiniai prisiminė integruotą istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros pamoką „Jotvingių žemėje”, patirtus įspūdžius, atrastas ir suprastas žinias. Šio renginio metu mokiniai pristatė savo praktinius darbus – pranešimus apie pasirinktą baltų gentį.

Renginio metu mokiniai siekė ne tik atskleisti surinktą informaciją, pristatydami parengtas skaidres. Mokiniai mokėsi ir kaip informaciją pateikti paveikiai, todėl rengėsi senovės baltais, padengė baltišką stalą taip dar labiau sustiprindami istorijos poveikį mūsų dienoms, atskleidami, iš kur atėjusios mūsų tradicijos.

Savo pristatymus apie vieną iš baltų genčių mokiniai ruošė nuo integruotos pamokos „Jotvingių žemėje”, kuri vyko Lenkijoje rugsėjo 29 d. Visą šį laiką mokiniai rinko informaciją pagal jiems pateiktus klausimus, kūrė skaidres. Informaciją, kurią atrado skaitydami įvairius šaltinius, prisimindami vykusią pamoką, pristatė šio renginio – pamokos metu.

Svarbu paminėti ir tai, kad mokiniai ne tik pristatė savo darbą, tačiau turėjo galimybę stebėti kitų grupių darbus – lyginti juos tarpusavyje, patys atsakyti sau į klausimą „koks yra geras pristatymas?”, taip mokydamiesi viešojo kalbėjimo.

Manome, kad toks mokymo(si) būdas suteikia ne tik teorinių žinių, ne tik sudaro galimybę įgytas teorines žinias pritaikyti praktiškai, bet taip pat ir skatina gilesnį išmokimą ilgalaikėje perspektyvoje. Kiekvienas mokinys įgalinamas veikti, kurti, kelti klausimus ir pats ieškoti atsakymų.Informacija atnaujinta: 2023-04-24 11:04:16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content