Filmo “Vaineta” peržiūra

“Draugystės” bibliotekoje 2016 05 12 dieną vyko dokumentinio filmo “Vaineta” peržiūra. Renginyje dalyvavo  filmo režisierius Vytautas V. Landsbergis ir filmo herojė Vaineta su ją globojančiais seneliais. Gausiai susirinkę Vainetos mokytojai, bibliotekos  bei savivaldybės darbuotojai, mokiniai, skaitytojai nuoširdžiai plojo nepaprastai merginai Vainetai Verbanovaitei.

Tai ji, kupina gyvenimo džiaugsmo, muzikali, kūrybinga, svajotoja… Jos tapyti paveikslai skaidriomis spalvomis papuošė susitikimo salę. Sakysit, kas čia tokio? Ogi tai, kad viską, kas mums įprasta – piešti, groti,dirbti kompiuteriu – Vaineta daro su koja. Mat negailestinga liga atėmė iš Vainetos fizinę galią (nuo gimimo serga cerebriniu paralyžiumi), bet likimo lėmėjos apdovanojo nepaprasta dvasios stiprybe. Vaineta turi gyvenimo tikslą-padėti likimo nuskriaustiems, džiaugtis viskuo, turėti svajonių. Jos svajonė – žaisti futbolą.

Susitikimas buvo šiltas ir smagus. Vytautas V. Landsbergis visus įtraukė į smagų pasidainavimą, pritariant gitarai. Aktyviausi dainininkai apdovanoti prizais. Iš susitikimo visi skirstėsi pašviesėjusiais veidais ir pakylėtom širdimis.

Lietuvių kalbos mokytoja Romutė Dulinskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *