Erasmus + KA2 projekto partnerių susitikimas Stambule

2016 m. gruodžio 12- 16 d  dienomis Stambule (Turkija) vyko pirmasis  projekto ,,Su menais mokykloje smagiau” (“Schools are more fun with fine arts”).   Susitikimo tikslas – projekto veiklų aptarimas ir konsultavimasis dėl tolimesnės eigos.
Bendravome  su kolegomis iš 5 skirtingų šalių. Iš pradžių tai kėlė ir susidomėjimą, ir jaudulį. Tačiau visas nerimas dingo jau po kelių bendravimo su projekto partneriais minučių. Visi dalyviai buvo nuoširdūs, nusiteikę bendradarbiauti ir kartu siekti projekto tikslų. Dirbome  5 dienas: tikslinome vizitų skaičių, derinome veiklų tvarkaraštį, kūrėme klausimyną mokiniams, planavome artimiausius darbus. Taip pat lankėmės  pamokose, susipažinome su Turkijos  švietimo sistema, dalyvavome priėmimuose apskrities  merijoje  ir Turkijos švietimo centre, koordinuojančiame tarptautinius projektus. Vykome į apžvalgines ekskursijas po Stambulą.
Projekte dalyvauja penkios mokyklos (Yakuplu Ortaokulu Turkija), (SOU Antonas Popovas Bulgarija), (Istituto comprensivo statale Alvignano Italija), (Agrupamento De Escolas De Braga Portugalija), (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla Lietuva).
 
Ramunė Juknelienė
Istorijos mokytoja,
projektų koordinatorė
Nuotraukas peržiūrėsite paspaudę juodą juostelę.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *