Verslumo ir raštingumo diena

Verslumo ir raštingumo diena

Trečiadienį, lapkričio 16 dieną, mokykloje vyko projektinė verslumo ir finansinio raštingumo diena. Tą dieną keitėsi ugdymo organizavimo forma, mokiniams vyko įvairios veiklos:
PUG,1-4 mokiniams susitikimai su SEB banko, VMI atstovais, įvairios veiklos klasėse, susijusios su finansiniu raštingumu.
5-10 klasių mokiniams veiklos vyko bendradarbiaujant su projekto VŠI Lietuvos Junior Achievement, diegiančio verslumo ir finansinio raštingumo ugdymo programas Lietuvos švietimo įstaigose, Marijampolės regiono kordinatore Edita Naidaite. 5-10 klasių mokiniai buvo supažindinti su verslo idėjos generavimo etapais, kūrė verslo planuKas vyko ketvirtosios pamokos metu galima apibūdinti šiais raktiniais žodžiais: kepam, tepam, pakuojam, parduodam… Šie žodžiai apibūdina jau ne vienerius metus mokykloje vykstančią Pyragų mugę. Ši diena į mokyklą sukvietė ne tik mokinius ir mokytojus, bet ir gausų tėvelių būrį.
Mugės metu surinkti pinigai keliaus į Pyragų dienos banką. Šis bankas – tai pagalba mūsų bendruomenės nariams ir tiems, kuriems reikia mūsų paramos.
Penktos pamokos metu mokiniai prie arbatos puodelio aptarė dienos prasmę, vyresnieji parengtus projektus pristatė mokyklos draugams.
Dėkojame SEB banko Alytaus skyriaus vadovui Dariui Lynikui
Kauno AVMI mokestinių prievolių departamento III skyriaus specialistėms Sonatai Kulikauskienei ir Žydrūnei Beržanskytei
Projekto VŠI Lietuvos Junior Achievement, diegiančio verslumo ir finansinio raštingumo ugdymo programas Lietuvos švietimo įstaigose, Marijampolės regiono kordinatorei Editai Naidaitei
Swed bankui už įsteigtus prizus pradinukams
ir žinoma visai šauniai “Ryto” bendruomenei.
Organizatoriai

Informacija atnaujinta: 2022-11-18 16:11:03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content