Vasarį paminėti dviejų rašytojų jubiliejai

Vasarį paminėti dviejų rašytojų jubiliejai

Vasario mėnesį mokykloje minėjome dviejų lietuvių rašytojų jubiliejus – Vinco Mykolaičio – Putino 130-ąsias gimimo metines ir Anzelmo Matučio 100-ąjį jubiliejų.

Vasario 2 dieną skaitykloje vyko V. Mykolaičio – Putino jubiliejinis minėjimas. Renginį pradėjo 8 klasės mokinių daina „Tas vakaras kaip krištolas”. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Romutė Dulinskienė pristatė rašytojo gyvenimą, jo pasirinkimų kelią, kūrybos kryptis, o 7 – 8 klasių mokiniai padeklamavo pasirinktus poeto eilėraščius.

Vasario 22 dieną į skaityklą gužėjo 5 – 6 klasių mokiniai. Čia vyko poezijos popietė, skirta paminėti gražų poeto Anzelmo Matučio jubiliejų. Mokytoja Remigija Taurokienė pristatė poeto gyvenimq, mokiniams akcentavo jo meilę mamai, kalbai, tėvynei. Susirinkę mokiniai deklamavo pasirinktus poeto eilėraščius, gėrėjosi jų lengvumu, skambumu.

Dėkojame renginių organizatorėms, subūrusioms atokvėpio valandėlei su poezija ir mokiniams, kurie deklamavo eilėraščius, primindami ne tik poezijos grožį, bet ir svarbiausias vertybes.

Informacija atnaujinta: 2023-04-24 11:04:03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content