Susitikimas su Gintare Razulevičiūte

Susitikimas su Gintare Razulevičiūte

Gegužės 22 dieną mokykloje vyko susitikimas su dainininke, mokytoja, aktyvia visuomenininke Gintare Razulevičiūte tema ,,Mokinių mokymosi motyvacijos stiprinimas” (Projektas ,,Kokybės krepšelis”).
Apie susitikimų vertę mokiniams galime spręsti iš mokinių atsiliepimų:
,,Labai įdomu buvo, nes ji yra neįgali visam gyvenimui ir taip atvirai šneka apie savo traumą ir kaip jai sekasi su tuo gyventi. Tie jos pasisakymai motyvuoja žmones siekti savo tikslų ir net atsitikus traumai nenustoti gyventi ir džiaugtis kiekviena akimirka. Labai gerai įsiminiau vieną mintį: „Nesvarbu kuo dirbsi, svarbu būti geru žmogumi” – Paulina, 7c klasė.
,,Susitikimas su Gintare man žiauriai patiko! Man patiko jos pasakojimo būdas, kaip su mumis bendravo. Ji pasakojo taip, kad mus labai sudomintų, tikrai žinau, kad ir kitiems mano klasiokams labai patiko. Iš savo gyvenimo patirties labai daug pasakojo, davė patarimų kaip neiti blogu keliu” – Smiltė, 6a klasė.
,,Gintarės šiandien vedama pamoka labai patiko. Man būtent patiko jos pozityvumas, optimistiškumas” – Jokūbas, 5c klasė.
Tikimės, jog kiekvienas mokinys iš susitikimo pasiėmė sau naudingų, įkvepiančių, motyvuojančių minčių stiprinant savo mokymosi motyvaciją, siekiant tikslų.

Pavaduotoja ugdymui Rūta Pranaitienė ir mokinių tarybos koordinatorė Laura Urbšytė

Informacija atnaujinta: 2023-05-22 18:05:57

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content