STOVYKLA „SAULUTĖ“ 2024

STOVYKLA „SAULUTĖ“ 2024

Šimtas „Zuikių“ šiandien susirinko į „Ryto“ pagrindinės mokyklos vasaros poilsio stovyklą „Saulutė“. Pakalbėję, pasitarę, gausiais plojimais pakėlė stovyklos vėliavą, grupių prisistatymais ir dainomis atidarė pirmąją stovyklos dieną. Po skanių pusryčių, stovyklautojai išsiskirstė į veiklas. Mažesnieji vyko į Multicentrą, kur vieni kūrė muziką, kiti gavę schemas iš K‘nex konstruktorių konstravo aligatorius. Interaktyvaus mokymosi erdvėje atkartojo šokio judesius kartu su interaktyviais šokėjais.

 „Pegaso knygyne vaikai stebėjo darbuotojų rodomus eksperimentus, nustebo, kiek įdomaus galima atlikti: putų šou, grojimas su taurėmis, arbata keičia spalvą.

Kita grupė lankėsi Miesto Policijos komisariate, kuriame buvo susipažindinti su policininko profesija, policijos darbo specifika. Taip pat policijos pareigūnės Edita ir Akvilė aprodė  policijos mašiną, supažindino su visa joje esančia įranga.  Pabuvojo laikinojo sulaikymo kameroje, tardymo kambaryje. Vyresnieji stovyklautojai vyko žaisti  Orientacinį Detektyvą „Atrask, Marijampolę“ kurį vedė gidė Jurgita.  Kiti Orientacinį Detektyvą žaidė Paežerių dvare. Vaikai pagal duotas užduotis Paežerių dvaro parke turėjo surasti objektus ar vietas. Vaikai buvo labai  pastabūs, gebėjo atpažinti istorijos ir dvarų kultūros detales. Žaidimą laimėjo, daugiausiai teisingų atsakymų surinkusi komanda, atlikusi per trumpiausią laiką.

Pirmoji diena praleista puikiai!

Informacija atnaujinta: 2024-06-17 18:06:56

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content