“Šok į tėvų klumpes”

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras trečius metus inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse ,,Šok į tėvų klumpes“.  Gegužės 29-31 dienomis šiame  projekte dalyvavo ir mūsų mokyklos 7  mokinės.

8 klasės mokinė Gustė praleido visą darbo dieną savo mamos darbovietėje UAB ,,Arvi kalakutai“ KŪB. Susipažino su darbo aplinka, priemonėmis, gaminama produkcija. Išsamiau susipažino ir išbandė technologo profesiją.

Dar dvi  aštuntos klasės mokinės praleido darbo dieną  A. Minsevičienės kepimo įmonėje. Mokinės buvo supažindintos su šakočių kepimo technologija. Čia merginos ,,pasidarbavo“ puikiai.

10 klasės mokinės lankėsi Marijampolės profesionio rengimo centre ir  visą pusdienį praktiniai užsiėmimai vyko mokyklos praktinio mokymo kabinete kartu su profesinio rengimo centro moksleivėmis. Su kirpėjo profesija supažindino ir praktinius užsiėmimus pravedė profesijos mokytoja ir UAB Dosima grožio salono vadovė Vaida Lukšienė.

 

Ačiū visiems, kurie priėmė, nepagailėjo savo brangaus laiko ir leido mokinėms  patyriminio vizito metu sužinoti daugiau apie  profesines veiklas, o sykiu plėtoti savo karjeros kompetencijas bei stiprinti būsimus sprendimus.

Karjeros ugdymo organizatorė Daiva Raškevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *