Rugsėjo pirmosios šventė

Rugsėjo pirmosios šventė

Kai draikosi voratinkliai, kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų, o varnėnų pulkai į pietus išsineša vasaros svajas, ne vieno mūsų paširdžius nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu. Rugsėjis…

Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje – rugsėjis.

Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis – rugsėjis.

Šiemet RYTO pagrindinė mokykla pasitiko savo mokinius susikaupusi dar vienam svarbiam etapui – naujiems mokslo metams. Vaiskų ir šiltą rytą mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į mokyklos kiemą. Tarsi rūkas ore vis sklandė vasaros prisiminimai, bet skambutis jau kvietė į klases. Šiemet jis pirmą kartą nuskambėjo 72 pirmokams. Nedrąsiai spausdami tėvelių rankas, jie įžengė į Mokslo karalystę.

Sveikinimo žodžius mokiniams ir jų tėveliams išsakė mokyklos direktorius Vladas Klasavičius , Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė. Visiems linkėta sėkmės, kantrybės kremtant karčias mokslo šakneles ir gražių akimirkų mokykloje.

Pakiliai nusiteikusių mokinių, tėvelių bei mokytojų veiduose švietė šypsenos. Šventėje netrūko dainų, linkėjimų, giedros nuotaikos, kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir pradėjome kelionę. Tegul ji būna sėkminga, lai rugsėjo pirmosios varpelis pažadina mumyse atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą!

Informacija atnaujinta: 2022-09-01 19:09:55

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content