Respublikinė mokinių konferencija

Respublikinė mokinių konferencija

Emilija Mikulionytė ir Mykolas Ravinis, 3c klasės mokiniai, kartu su mokytoja Violeta Rudiene, dalyvavo labai svarbioje ir atsakingoje pradinių klasių mokinių respublikinėje konferencijoje “Žemės pasakojimai”.
Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, kurie turi rūpėti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Žemės dienos metu kiekvienas turėtume pagalvoti apie mūsų planetos problemas ir savo kasdienę veiklą nukreipti tų problemų sprendimo linkme. Mes dar maži ir, atrodytų, nežymūs darbai kaip: popieriaus ir elektros taupymas, daugiau vaikščiojimas pėsčiomis nei automobiliu, šiukšlių rūšiavimas, aplinkos tvarkymas ir visa kita, padeda išsaugoti mūsų planetą. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną!
Dalyvauti konferencijoje, pristatyti savo darbą, dalintis mintimis – tai pirma patyriminė veikla. Keliaujant mažais žingsneliais mes mokomės tapti pranešėjais, lektoriais ir, žinoma, svarbiausia – žmonėmis, kuriems rūpės viso pasaulio ateitis.

Informacija atnaujinta: 2023-03-26 19:03:43

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content