Projekto “Pažink savivaldą! 2017” dalyvių: Austėjos( 8c kl). , Nomedos (8a kl.) ir Samantos (8b kl.), įspūdžiai

Dėkojame projekto globėjai, gerbiamajai Savivaldybės merei Irenai Lunskienei, viešojo administravimo institucijų vadovams, kurie suteikė galimybę pažinti savivaldą plačiąja prasme.

Nomeda tapo viešųjų ryšių tarnybos praktikante, Austėja –  švietimo, kultūros ir sporto departamento asistente, Samanta – Administracijos direktoriaus asistente.

Kiekviena praktikos diena buvo   kupina tempo, naujų pažinčių ir įkvepiančio optimizmo!

Susipažinome su Marijampolės savivaldybės ir Administracijos vadovais, apžvelgėme institucijos veiklos pobūdį, struktūrą, valdymo, darbo organizavimo ir jos vietos ypatumus. Sudalyvavome išmaniajame protų mūšyje “Pažink savivaldą”, kuriame visi kartu pasisėmėme ne tik naujų žinių, bet ir gerų emocijų. Dienos įspūdžius sustiprino dalyvavimas Marijampolės savivaldybės tarybos posėdyje.

Su dideliu susidomėjimu klausėmės Savivaldybės  vadovų I. Lunskienės ir P. Isodos sėkmės istorijų,  stebėjome Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnų apdovanojimus , dalyvavome Vaikų teisių apsaugos skyriaus susitikimo su Policijos ir Prokuratūros atstovais posėdyje, dalyvavome miestui nusipelniusiųjų asmenų, artėjant Vėlinių minėjimo progai, pagerbime, bei dirbome praktikos vietose.

Aplankėme pavaldžią Marijampolės savivaldybės įstaigą – Marijampolės kultūros centrą, kuriame smalsiai apžiūrėjome ekspozicijas, susipažinome su 2018 metų Marijampolės kultūros sostinės vizija,  tam, kad patys taptume savo miesto kūrybinio proceso dalyviais, surengėme Tarybos posėdžio simuliaciją, kurios metu pasitvirtinome mums patraukliausią “Marijampolė kultūros sostinė 2018” projektą.

Atsisveikinome su projektu “Pažink savivaldą 2017”.  Tik kartu galime geriausiai pažinti ir kurti atvirą vietos savivaldą.

Projekto dalyvės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *