Netradicinės pamokos bibliotekoje

2016-ieji paskelbti bibliotekų metais. Ta proga mokyklos biblioteka pasipuošė naujais stendais. Vienas jų skirtas šiai datai paminėti, o kituose eksponuojami piešiniai, iškeliavę į respublikinį konkursą “Knygos namų šviesa”. Keturių mokinių – J. Gudaitytės 5c, U. Skrinkytės 7a, E. Mališauskaitės 7a, N. Mieldažio 7c – darbai stebina ir džiugina lankytojus.

Bibliotekininkės, siekdamos, kad mokyklos biblioteka ir skaitykla mokiniams taptų vieta, kurioje įdomu ir smagu būti, balandžio mėnesį suorganizavo netradicines pamokas penktųjų klasių mokiniams tema “Žinau, nes skaitau”. Jas vedė bibliotekos vedėja Nijolė Jarienė, bibliotekininkė Ženė Muckuvienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vilija Gudiškienė. Vaikai dirbo grupėmis, vyko tikras protų mūšis, nes kiekviena komanda stengėsi kuo geriau stsakyti į klausimus apie rašytojus ir skaitytus kūrinius.

Pamokų pabaigoje mokiniai, daugiausiai perskaitę knygų mokyklos bibliotekoje, buvo apdovanoti padėkos raštais, o visi vaikai – atminimo dovanėlėmis.

Tikimės, kad tokios netradicinės pamokos paskatins mokinius daugiau skaityti, dažniau užsukti į biblioteką, o komandinis darbas suburs juos bendradarbiauti. Vaikams integruota pamoka taip pat patiko, apie tai kalba ir jų atsiliepimai: “Ši pamoka buvo smagi ir naudinga”, “Labai patiko!!!”, “Šioje pamokoje mes sužinojome labai daug apie knygas ir jų autorius”, “Ši pamoka mums labai patiko, nes buvo komandinis darbas, prisiminėme daug dalykų”.

Bibliotekos vedėja Nijolė Jarienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *