Mokymosi džiaugsmas: asmeniniai patyrimai ir matematiniai žaidimai.

Gegužės 16 dieną, mokyklos aštuntokams vyko įdomi pamoka, kurią moderavo ir vedė Mark Bedworth. Mark Bedworth – pasaulinio lygio masinių inteligencijos ir kompleksinių sistemų ekspertas, baigęs matematikos doktorantūros ir dirbtinio proto studijas.

Jis įkūrė Tarptautinę Duomenų sintezės (Data Fusion) asociaciją ir buvo jos Vice Prezidentas. Sukūrė algoritmus „Siri speech“ Apple iPhone telefonams, taip pat vadovavo daugeliui įmonių kuriant kalbos atpažinimo, infraraudonujų spindulių vaizdo, saugumo ir ekologinių variklių produktus. Buvo pakviestas skaityti paskaitas įvairiuose pasaulio universitetuose. Jo studentai ir doktorantai pasiekė didelių profesinių aukštumų . Dauguma dirba Jungtines Karalystes parlamente, vadovauja stambioms organizacijoms ar profesoriauja universitetuose. Dirbo ir gyveno Izraelyje, Australijoje, Prancūzijoje, Amerikoje.
Šiuo metu jis konsultuoja įvairias valstybines, aviacijos, karinio saugumo, farmacijos organizacijas.

Pamokos metu Mark Bedworth žaismingai pateikė muzikos kūrinių interpretacijas, surengė logines pratybas, pateikė dailės mokymosi naujoves, paremtas matematinėmis žiniomis. Su moksleiviais buvo diskutuojama apie mokymąsi visą gyvenimą galimybes, šiuolaikinius mokymosi metodus, galimybes ir netradicinius mokymosi būdus. Mark Bedworth, diskutuodamas su moksleiviais, pabrėžė, kad mokymasis visada turi teikti džiaugsmą: net ir tiksliuosius dalykus galima mokytis „susikuriant savitą žaidimą“. Kūrybiškumas mokantis – šiuolaikinio mokinio tobulėjimo variklis.

Mokytoja Jūratė Ališkevičienė


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *