Mokymasis bendradarbiaujant

Mokymasis bendradarbiaujant – tai toks mokymosi modelis, kuris padeda mokiniams įgyti daugiau ir gilesnių akademinių žinių ir ugdo svarbius socialinius gebėjimus. Šie įgūdžiai turi būti lavinami mokykloje, nes jie padeda mūsų mokiniams efektyviau bendradarbiuti ir vykdyti pilietinę veiklą.
Graži draugystė ir bendradarbiavimas sieja 2b ir 3b klasių mokinius. Bendrų renginių, švenčių, pamokų dėka mokiniai tapo ne tik gerais pažįstamais, bet ir bičiuliais, pagalbininkais.
3b klasės savanorių būrelis su malonumu sutiko padėti antrokams ruoštis standartizuotiems testams, įveikti iškilusius mokymosi sunkumus. Kelias savaites ilgųjų pertraukų metu mokiniai kartu skaitė, rašė, skaičiavo… Tai, ką paaiškina bendraamžis, dažnai būna aiškiau, suprantamiau, įtaigiau negu mokytojo aiškinimas.
Pasibaigus standartizuotų testų sesijai antrokai pakvietė trečiokus į šventę “Laimingas aš –  laimingas tu”. Šventės metu abiejų klasių mokiniams buvo įteikti ir konkurso “Olimpis” pavasario sesijos diplomai, padėkos, suvenyrai. Po to vaikai kartu vaišinosi picomis, bendravo…
O mes, mokytojos, džiaugiamės, kad šis bendradarbiavimas plečia vaikų draugų ratą, ugdo bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, moko prasmingai leisti laiką.
Mokytoja Reda Mackevičienė

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *