Mokykloje svečiavosi Želsvos pagrindinės mokyklos mokinių taryba

Bendradarbiavimas su Želsvos pagrindinės mokyklos mokinių taryba tęsiasi.  Gruodžio 11 dieną abiejų mokyklų mokinių tarybos nariai  susitiko renginyje “Kalėdinis krepšinis”. Pertraukėlių  metu žiūrovus linksmino mūsų ir svečių mokinių tarybų merginų šokių grupės. Krepšinio aikštelėje sėkmė lydėjo  mūsų tarybos vaikinų komandą. Abiejų komandų dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis, I ir II vietos medaliais ir diplomais.

Po išbandymų krepšinio aikštelėje susėdome aptarti tolesnio bendradarbiavimo krypčių, svečiai papasakojo apie mokinių tarybos vykdomas veiklas, tradicinius renginius, ateities planus. Mokinių tarybų pirmininkai  pasidalijo tarybos veiklos patirtimi.

Nuoširdžiai šnekučiavomės   prie puodelio arbatos. Mokiniai aktyviai dėstė savo džiaugsmus ir rūpesčius. Vieni kitus sveikinome su artėjančiomis šventėmis. Pasidalijome patirtimi, naujomis idėjomis. Mokiniai išsakė  norus ir planus tolimesniam bendradarbiavimui. Buvo smagu susitikti su draugiškai nusiteikusiais bendraminčiais. Išlydėjome svečius, linkėdami sėkmingų ateinančių metų ir tardami  IKI PASIMATYMO..

Ačiū Želsvos pagrindinės mokyklos mokinių tarybai ir jų koordinatorei  Astai Kulbokienei už puikią nuotaiką, sveikinimus ir dovanas.

Mokinių tarybos korespondentas Mažvydas Maziliauskas


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *