Mokinių tarybos naujokų krikštynos

Jau trečias mėnuo  dirba  naujos sudėties Mokinių taryba. Prie mūsų prisijungė   7 nauji nariai. Lapkričio 20 dieną surengėme  jų krikštynas.

Penktadienio popietę susirinkome į mokyklos istorijos muziejų. Krikštynose dalyvavo mokyklos administracijos atstovai ir  buvęs mokyklos Mokinių tarybos narys (dabar jau studentas) Tomas Bočys.  Jam atiteko krikštatėvio pareigos.

Renginio vedėjos  Gabija  ir Erika  pakvietė naujuosius  narius prie mokyklos vėliavos ir pateikė keletą užduočių jų organizuotumui, kūrybiškumui, iniciatyvumui  nustatyti:  patikrino, kaip jie moka susiburti į komandą ir per trumpą laiką surinkti bei perduoti tikslią informaciją. Didžiausio  palaikymo  sulaukė paskutinis išbandymas – mokinių  pasitikėjimas savimi ekstremalioje situacijoje.

Kai naujokai įveikė visus išbandymus, prasidėjo krikšto ceremonija. Naujokai prie mokyklos vėliavos prisiekė  lyderiauti ne tik klasėje, bet ir mokykloje, būti visur pavyzdžiu ir  garbingai  nešti mokinių tarybos nario vardą.

Mokinių tarybos koordinatorė  paaiškino, kad dirbant Mokinių taryboje bus ir sunkaus darbo, ir nepasitenkinimo akimirkų, į kurias mokiniai reaguoja „rūgščia“ veido mina. Kordinatorė visiems pasiūlė patikrinti, kaip atrodys naujokai, kai bus nepatenkinti (reikėjo suvalgyti po citrinos griežinėlį). Vėliau paguodė, kad Tarybos veikloje bus ir daug džiugių akimirkų.

Galiausiai Tarybos pirmininkė paskelbė verdiktą – naujokai verti dirbti Mokinių taryboje. Buvo atlikta sutvirtinimo procedūra –  įteikti krikšto pažymėjimai, svečiai išdalino dovanas, išsakė  palinkėjimus,  patarimus.

Renginys baigėsi pokalbiais prie arbatos ir saldumynų, aptarėme  ateities planus, sėkmes ir nesėkmes.

Naujokų krikštynos – smagiai praleista popietė. Įspūdžius primena renginio nuotraukos.

Mokinių tarybos pirmininkė Gabija Dadurkaitė


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *