Mokiniai dalyvavo „Snaigės“ stovykloje

Šeštadienį mūsų mokykloje Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjungos „Žingsnis“ savanoriai organizavo stovyklą “Snaigė” 5-8 klasių mokiniams.  Į užsiėmimus susirinko moksleiviai iš visos Marijampolės mokyklų. Dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Šurmulys prasidėjo jau nuo devintos valandos ryto. Visi užsiregistravę dalyviai, skubėjo į aktų salę, kur vyko susipažinimas su stovyklos taisyklėmis, pirmieji žaidimai, suskirstymai į grupes. Mokiniai gavo minkštų žaislų – švelnučių, kuriuos dalino vieni kitiems, linkėdami įsimintinos stovyklos.

Kai visi mokiniai susiskirstė į grupeles, prasidėjo grupių užsiėmimai, kurių metu vyko žaidimai, diskusijos. Po šių užsiėmimų visų laukė olimpiada. Mokiniai rungėsi tarpusavyje net 5 rungtyse. Vis dėlto, kad ir kaip visi stengėsi – nugalėjo draugystė.

Pasibaigus olimpiadai visi skubėjo užkąsti į mokyklos valgyklą, kurioje mokyklos virėjos pagamino skanius pietus. Juos pradėjome bendra giesme.

Tarp įvairių bendrų bei grupinių užsiėmimų vyko ir mini seminarai, kurių metu sužinojome apie magiją, psichotropinių medžiagų pavojus bei kokie mes esame panašūs.

Galiausiai visą stovyklą palydėjo talentų šou, kurio metu sužinojome apie savo draugų talentus. Apie kai kuriuos net nenutuokėme…
Vakare, pasibaigus užsiėmimams, diskusijoms, užduotims buvo liūdna išsiskirti. Norėjosi dar  pabūti kartu su seniai pažįstamais ir naujai surastais draugais, tačiau  viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą.  Išsiskirdami vieni kitiems pažadėjome, kad šis susitikimas nebus pabaiga. Tebus tai tik naujos draugystės pradžia.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio įspūdingo stebuklo. Tikimės, kad tokių stovyklų bus daugiau.

Mokinių tarybos pirmininkas Mažvydas Maziliauskas

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *