Metodinė diena „Išmaniųjų technologijų taikymas mokinio ir mokytojo sėkmei“

Metodinė diena „Išmaniųjų technologijų taikymas mokinio ir mokytojo sėkmei“

Gyvename kaitos laikais, kai tobulėti turi tiek mokinys, tiek mokytojas. Medijose galima rasti daug informacijos, gausiai siūloma mokomųjų priemonių ar programėlių. Tačiau vienam mokytojui viską perskaityti, atrasti, susipažinti ir išbandyti būtų išties nelengva.

Atliepdama į šiandieninę situaciją, apipintą atnaujintų programų ir įtraukiojo ugdymo aktualijomis, mokyklos metodinė taryba jau antrą kartą mokykloje organizavo metodinę dieną. Jos metu mokytojai dalijosi patirtimi, demonstravo, pasakojo, kaip sekasi dirbti įvairiomis atrastomis priemonėmis. O svarbiausia parodė, kaip tos programos, tinkapiai, priemonės padeda pačiam mokytojui patirti sėkmę ir įgalina mokinį aktyviai veikti, įsivertinti ar būti įvertintam. O gal tiesiog pamokos temą išdėstyti lengviau ir įdomiau…

Džaugiamės, kad mokyklos mokytojai aktyviai dalyvavo metodinėje dienoje, noriai mokėsi, išbandė naujas programas. Dėkojame visiems kolegoms, kurie pasidalino patirtimi, džiaugsmais atrandant naujas priemones, leidžiančias patirti sėkmę ne tik mokiniui, bet ir mokytojui.

Informacija atnaujinta: 2023-03-22 20:03:59

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content