Knygų aukcione

 Ar teko Jums kada nors dalyvauti aukcione?  Mokiniai, atėję į Ilonos Ežerinytės knygos „Šunojaus diena“ pristatymą, pateko į… aukcioną.

   Pirmiausiai vaikai klausėsi  knygos ištraukos, stengėsi įsiminti svarbiausius įvykius, detales.  Kiekviena komanda – Žaliųjų, Geltonųjų, Oranžinių ir Mėlynųjų – dalyvavusi aukcione, gavo po 8 pinigėlius. Už juos galėjo ,,nusipirkti‘‘ 8 teisingus sakinius. Bibliotekininkės buvo paruošusios net 16 sakinių, iš kurių tik 8 teisingi. Todėl nugalėjo atidžiausiai klausiusieji . Neatpažinę teisingų sakinų „sutaupė“ pinigėlių, o pirkusieji klaidingus sakinius, pinigus ,,prarado‘‘. Nugalėjo tie, kurie aukciono pabaigoje buvo išleidę visus 8 pinigėlius ir nusipirkę 8 teisingus sakinius. Po aukciono laukė užduotis – savarankiškai perskaityti visas tris knygos istorijas. Pabaigoje vaikai lapeliuose užrašė mintis apie šį renginį ir papuošė plakatą, kviečiantį į  ,,Šunojaus dienos‘‘ pristatymą. Smagu, kad visiems patiko.

  Knygos „Šunojaus diena“ pristatymas ir aukcionas  vyko 4 kartus. Taip 3a, 3b, 4a, 4b klasių mokiniai žaismingai įsigilino į  šilumos bei gerumo sklidiną Ilonos Ežerinytės knygą.


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *