Kalėdų belaukiant

1a klasės mokiniai, su mokytoja J. Ališkevičiene, įsisuko į kalėdinį renginių šurmulį.

Sudalyvavome akcijoje „Sveikos šypsenos pažadas“. Pirmokai mokėsi teisingai valytis dantis su sveikatos priežiūros specialiste Žaneta. Įsiklausėme  į patarimus ir rekomendacijas.

Kūrybingą, integruotą, etikos-tikybos pamoką vedėme su mokytoja Ginta. Susipažinome su kalėdinėmis tradicijomis ir papročiais Lietuvoje ir pasaulyje. Diskutavome apie gerus darbus, savanorystės svarbą, dovanojimo džiaugsmus.

Kūrybinėse dirbtuvėse su Onute Surdokiene, kultūros centro parodų organizatore, etnokultūros specialiste, mokinių mamos pasigamino po kalėdinį žibintą savo namams. Tuo metu su mokiniais gaminome suvenyrus ant medžio lentelės. Panaudojome  turimus siūlus, kaspinėlius. Mažos smulkmenos atgijo nauju suvenyru šventėms.

Sudalyvavome akcijoje „Knygų Kalėdos“. Padovanojome mokyklos bibliotekai naują knygą.

Dalyvavome akcijoje  „Gerojo lašelio diena“, skirtoje atkreipti dėmesį į vėžiu sergančius vaikus ir juos palaikyti. Kas turėjome  –  žalių rūbų spalva  išreiškėme palaikymą. Mūsų klasės mokiniai paaukojo 26 eurus.

Šventinis spektaklis praūžė akimirksniu. Princų ir princesių šokiai, Kalėdų senelio dovanos, mamyčių pyragai  pradžiugino visus.

Integruotą etikos-dailės ir technologijų pamoką vedėme su mokytoja Daiva. Mokiniai , dekupažo technika, pasigamino padėkliuką po puodeliu. Įvairių veiklų metu daug sužinojome , išmokome, pasiruošėme šventėms ir labai laukiame atostogų.


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *