Kaip minėjome Žemės savaitę

Kaip minėjome Žemės savaitę

                   “Ryto”  mokiniai prasmingai praleido Pasaulinę Žemės dienos savaitę. Gamtos mokslų mokytojos savo pamokose dalijosi mintimis apie  rūpestį mūsų planetos ateitimi, išsaugojimu.  Į Žemės dienos įprasminimo  veiklas aktyviai įsitraukė pradinių klasių mokiniai, jų  tėveliai ir mokytojos. 3b klasės kolektyvas sodino augalus, gamino inkilus, tvarkė aplinką.  4a klasės bendruomenė dalyvavo projekte “Mano pareiga, kad šypsotųsi gamta”. 2b klasės mokiniai žiūrėjo filmukus apie gamtą, savo mintis sudėjo į piešinius, kūrė plakatus su šūkiu “Rūpinamės ir globojame tave, Žeme”, 2c klasės mokinukai dalyvavo projekte “Mano dovana Žemei” – piešė, lipdė, dėliojo padėkos žodžius. 4c klasė tyrė vandenyje tirpias medžiagas, gamino burbulus, kūrė paslaptingą jūrų ir vandenynų pasaulį. 1c klasės mokiniai dalyvavo parodoje – konkurse „Mano piešinys tvariam maišeliui“.

           Žemei ir šylančiam orui neliko abejingi ir vyresniųjų klasių mokiniai. Jie gamtoje ieškojo bundančio pavasario požymių, fotografavo, kūrė nuotraukų koliažus. Vyresnieji pasitikrino savo žinias viktorinoje “Mūsų  planeta – Žemė”

        Sveikiname viktorinos nugalėtojus:

5a – Laurynas Mačiunskas       

5b – Gintarė Lukoševičiūtė          

5c – Gabrielius Stebulis

6 a  – Kamilė Gadišauskaitė   

6 b – Justas Malinauskas           

6 c – Martyna Eidukaitytė

7a – Paulius Veiverys              

7b – Tomas Leščiauskas             

7c – Vasarė Bradaitytė

8a – Paulius Klevinskis            

8 c – Emilija Rimavičiūtė           

9 a – Matas Vosylius

        Džaugiamės  mokinių kūrybinių darbų  gausa, mokytojų iniciatyvumu, kūrybingumu. Kartu prasmingai susibūrę,  pagerbėme Žemę, skleidėme aplinkosaugines idėjas, darėme gerus darbus Žemei.

        Manome, visi mokiniai suprato tą paprastą, bet kartu ir didžią tiesą – būtina mylėti ir saugoti Žemę, jos gamtą. Juk skurstant mūsų gimtajai planetai, neišgyventų ir žmogus. Gamtos ir žmogaus likimai neatskiriami.

Gamtos ir socialinių mokslų mokytojos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *