Ispanijoje susitikome su Erasmus+ KA2 projekto “Vaikščiojimas gyvenimo linija” partneriais

Kai mokykloje aidėjo rugsėjo 1-osios skambutis, dalis bendruomenės narių šventę minėjo tolimojoje Ispanijoje. Jie, istorijos mokytojos Ramunės Juknelienės iniciatyva, turėjo galimybę dalyvauti naujame (bet jau tikrai ne pirmame) tarptautiniame Erasmus+ KA2 projekte „Vaikščiojimas gyvenimo linija“.

Į įvadinį projekto susitikimą Barselonoje atvyko Katalonijos, Italijos, Rumunijos, Vokietijos ir Lietuvos atstovai. Mūsų mokyklai šiame vizite atstovavo anglų kalbos mokytoja Daiva Aleščikienė ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Evaldas Taputis. Per dvi vizito dienas suspėjo ne tik susipažinti, aptarti būsimas veiklas, suplanuoti būsimus vizitus su mokiniais, bet ir trumpai apžiūrėti spalvingąją Barseloną.

Mokiniams šis projektas padės geriau pažinti skirtingų šalių kultūras. Pėsčiųjų žygių metu partnerių valstybėse  projekto partneriai artimiau susipažins su Europos praeities istorijos vingiais, skirtingų tautų išgyventais sunkiais momentais, pamatys geografinius, klimatinius bei kultūrinius skirtumus, o galbūt ir panašumus. Vizitų metu mokiniai ir mokytojai stiprins kalbinius ir komunikacinius įgūdžius, lavins sveikatą ir ištvermę, patirs daugybę gerų emocijų bei suras draugų net keturiose Europos šalyse.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *