Gerumo pamokos su Erasmus+ projektu

Gerumo pamokos su Erasmus+ projektu

Pandemijai vėl įgavus pagreitį visame pasaulyje, iš tiesų kyla nemažai abejonių ir iššūkių dėl trumpalaikių mokinių grupių mainų įgyvendinimo kontaktiniu būdu užsienyje: vykti ar nevykti, ar tikrai yra saugu, o gal paprasčiau viską organizuoti nuotoliniu būdu? Tačiau džiaugiamės, jog turėdami tėvų pasitikėjimą ir patys neabejodami, jog viskas bus gerai, pakėlėme sparnus į Bulgariją kartu su trimis mokiniais dalyvauti ERASMUS+ projekto “Social cohesion -give a hand to become a friend“ Project -2019-1-BG01-KA229-062313_4    veiklose, kurios vyko spalio 18-23 d.

Mokiniai dirbdami grupėse kartu su kitais vaikais iš Portugalijos (Madeira), Kroatijos, Vengrijos, Ispanijos, Bulgarijos turėjo puikią galimybę dalyvauti projektinėse veiklose: pristatė savo šalies etnokultūrą ir mokėsi kitų šalių šokių ir dainų, rengė bendras  sportines varžybas. Smagu ir tai, jog   kultūrines pamokas vedė ir patirtimi dalijosi ne tik priimančios institucijos pedagogai, bet ir kiti atvykusieji mokytojai.

Be veiklų mokykloje mokiniai taip pat turėjo galimybę aplankyti Bansko ,  Melnik ,Rozhen  vienuolyną, “Heraclea Sintica”- antikinį senovės Romos miestą Rupite, Blagoevgrad ,Rila vienuolyną. Žygio į Belasica kalnus metu projekto dalyviai išgelbėjo  atokiam urve  pririštą kalytę, kurios vaikai iš bado jau buvo mirę. Toks pat likimas laukė ir kalytės, bet  mokiniai ją atrišo ir pasikeisdami išnešė  ant  rankų iš kalnų, pasirūpino jos globa.

Ačiū #Erasmus+ už švytinčias vaikų akis bei pažinimo džiaugsmą!

https://youtu.be/PPCL_JdMm5c

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *