GEROS SAVIJAUTOS DIENA „RYTO“ PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

GEROS SAVIJAUTOS DIENA „RYTO“ PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Kalėdos ateina ne tada, kai pasipuošia parduotuvių vitrinos, pradeda skambėti kalėdinė muzika ar pradedame galvoti, ką dovanosime namiškiams. Kalėdos aplanko tada, kai į širdį pasibeldžia ramybė, pilnatvė, supratimas, kai laukimas tampa lengvas ir ramus. Šiandien, kai gyvename ligos ritmu, suvaržyti apribojimų, kai po septynių nuotolinio mokymo mėnesių mokomės iš naujo bendrauti „gyvai“, kai dar daugelis jaučia praėjusio karantino pasekmes, atrasti ramybę tampa būtinybė.

Mokyklos bendruomenė, galvodama kaip padėti mokiniams atrasti vidinę ramybę ir tvirtumą, pasinaudojo „Geros savijautos programa“, kuria siekiama sumažinti nuotolinio mokymo pasekmes vaikų ir jaunimo fizinei bei psichikos sveikatai bei gerinti mokinių emocinę būklę ir sukuriant kuo palankesnes sąlygas patirti mokymosi sėkmę jau sugrįžus į klases.  Bendruomenė pasirinko dvi programas. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo bendravimo ir komandinių įgūdžių formavimo programoje, o vyresnieji – nusiraminimo ir streso įveikimų technikų programoje.

Padėti atrasti gyvenimo džiaugsmą, suteikti praktinių ir teorinių žinių, ateityje padėsiančių pagelbėti ne tik sau bet ir esančiam šalia, suprasti, kad esame komanda, ir sėkmė priklauso nuo kiekvieno iš mūsų, kad kiekvieno indėlis yra be galo svarbus, suvokti, kas vyksta su mumis, kai susijaudiname ar supykstame, pavargstame ar liūdime, praktiškai išmokti streso įveikimo technikų į mokyklą sugužėjo didžiulė komanda iš visos Lietuvos. 21 lektorius atvyko pasiruošęs kiekvieno mokinio širdyje uždegti viltį, kad visus sunkumus galima įveikti, jei žinosime kaip tai padaryti.

Po teorinių ir praktinių užsiėmimų kalbinant mokinius, daugelis neabejojo, kad įgytos žinios ir išmokti pratimai padės įveikti užklupusias baimes, nerimą, geriau išmokti pamokas. Daugelis sakė supratę, kad jėga slypi juose pačiuose ir klasių kolektyvuose.

Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi mokinių pastiprinimu, nuraminimu, dėkoja lektoriams už mokiniams suteiktas teorines žinias, praktines veiklas – už tai, kad Kalėdų laukimas tapo viltingesiu.

Informacija atnaujinta: 2021-12-20 04:12:49

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Skip to content