Ekskursija į LR Seimą

Gruodžio 28 dieną  Marijampolės moksleivių kūrybos centro direktorės kvietimu, penkios  mūsų mokyklos mokinių tarybos narės Miglė, Kamilė,  Eimantė, Kamilė, Gabrielė  ir mokytoja Lina Miliauskienė, kartu su kitų  savivaldybės mokyklų mokiniais ir mokytojais aplankė Seimo rūmus. Mokinėms  tai buvo pirmoji išvyka į Parlamentą. Mokiniai apžiūrėjo seimo naujuosius ir senuosius rūmus, juose esančias posėdžių sales. Ekskursijos metu moksleiviai turėjo galimybę vesti  Seimo posėdį, sužinoti įstatymų projektų svarstymo tvarką. Mokiniai diskutavo apie švietimo politiką, juos domino parlamentarų darbas, priimami įstatymai.

Vėliau visi grožėjomės  naujametiniu spindesiu pasidabinusiu vakarėjančiu  Vilniumi. Aplankėme  Kalėdų eglę Katedros aikštėje. Ji iš tiesų elegantiška, šviesi, nuostabi. Pasivaikščiojome senamiesčio gatvelėmis.

Mokiniai džiaugėsi, kad tiek daug sužinojo ir pamatė.  Ne veltui  sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti. Dėkojame  organizatoriams, padovanojusiems  puikią ekskursiją į Vilnių.

Mokytoja Lina Miliauskienė


 

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *