Dalyvavome akcijoje “Lietuvai ir man”

Visoje Lietuvoje vyko jaunimo pilietinė akcija Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti. Akcijoje “Lietuvai ir man” aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Jie pynė apyrankes – vieną sau – o kitas Lietuvai dovanų.  Ir ne šiaip sau pynė – varžėsi, kuri klasė nupins daugiausiai apyrankių. Mat daugiausiai nupynusi klasė iškovojo teisę nuvežti apyrankes į Nacionalinę dailės galeriją ir ten ant pagamintų Gediminaičių stulpų jas užrišti.

Visi klasių kolektyvai buvo labai aktyvūs, tačiau daugiausiai apyrankių nupynė 10b klasė (334 apyrankės), 5 b klasė ( 214 apyrankių), 6c klasė (176 apyrankės), 6a klasė (166 apyrankės), 5a klasė (154 apyrankės), 7 b klasė (104 apyrankės).

Pirmosios ir antrosios vietos nugalėtojai vyko į Vilnių.

Bet tuo ši akcija dar nesibaigė…

Kovo 10 d. mokykloje vyko baigiamasis šios akcijos renginys ir kovo vienuoliktosios minėjimas. Jo metu padėkos raštais apdovanoti aktyviausi klasių kolektyvai, išsakyti padėkos žodžiai, mokiniams ir mokytojoms. Istorijos mokytoja R. Juknelienė papasakojo mokiniams, kuo ši diena svarbi mums visiems. Mokyklos direktorius V. Klasavičius mokiniams papasakojo, kiek daug turime dabar, lyginant su tais jaunuoliais, kurie augo tada… prieš dvidešimt penkerius metus. Mokytojos E. Čekaitienės vadovaujamas merginų ansamblis dovanojo dainas ne tik Lietuvai, bet ir visiems susirinkusiems. Klasių kolektyvai užrišo savo trispalvių apyrankių grandinėles, ant pirmojo aukšto kolonų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems renginyje. Dėkojame už dainas, gražius žodžius. Tik vienybėje esame laisvi…

Jaunieji žurnalistai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *