Bendruomenės diena – 2017

Gegužės 19 d. mokykloje šventėme jau tradicine tapusią bendruomenės dieną. Šiais metais nusprendėme šventę rengti namuose – savo mokykloje. Taigi, po 3 pamokų,  mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, tėvai rinkosi į mokyklos kiemelį. Mokyklos bendruomenė įsikūrė mokyklos kiemelyje ant atsineštų dekučių, pagalvėlių sulankstomų kėdučių ir pradėjo nekantriai laukti šventės – koncerto.

Renginį vedė 3 Andriai. Jie šventės dalyviams neleido poilsiauti, kvietė į aikštelę, kur visa bendruomenė mokėsi šokti naują mokyklos šokį. Šokio žingsnelių kantriai visus mokė mokytoja Loreta.

Savo sveikinimus, dainas ir šokius mokyklai dovanojo pradinukai, ketvirtokai, aštuntokai, dešimtokai, mokinių taryba bei Aktyvių tėvų klubas. Sveikinimo žodį mokyklos bendruomenei tarė mokyklos kuratorius V. Kvietkauskas. Mokyklos direktorius Vladas Klasavičius ir jo pavaduotojai ugdymui teikė padėkos raštus mokytojams ir mokiniams už per metus nuveiktus darbus, iškovotas prizines vietas olimpiadose, dalyvavimą konkursuose.

Šventės pabaigoje direktorius ir pavaduotoja Reda pranešė džiugią žinią – šiais metais mokykla švęs savo keturiasdešimtąjį jubiliejų. Visi renginiai, vyksiantys iki kitos bendruomenės dienos, bus skirti šiai datai paminėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *