“Apverstos klasės” mokymuose

“Apverstos klasės” mokymuose

Marijampolės ,,Ryto” pagrindinės mokyklos  mokytojos Ramunė Juknelienė ir Remigija Taurokienė, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos ir Kroatijos Splito mokyklos mokytojai dalyvauja Erasmus +KA1 (mobilumas mokymosi tikslais) projekto 5 – ių dienų mokymuose “Digital mobility training”.

Mokymų tema – “Flipped Classroom”(“Apverstos klasės metodas”). Mokymai vyksta El Rompido mieste (Andaluzijos regionas) Ispanijoje. Mokymosi proceso organizavimo metodas “Flipped Clasroom” tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje plačiau taikomas jau keletą metų. Pats trumpiausias šio metodo apibūdinimas būtų toks: tradicinėje klasėje mokiniai pamokoje susipažįsta su nauja tema, o namie ją įtvirtina; atvirkštinėje klasėje mokiniai susipažįsta su nauja tema savarankiškai, o pamokos metu klaseje ją įtvirtina.

Pirmąją, ižanginę, dieną, lektorė Laura pristatė visos savaites darbotvarkę, supažindino su mokymų medžiaga, darbo specifika, metodais. Taip pat buvo organizuota ekskursija po El Rompido miestelį, projekto dalyviai susipažino su miesto istorija, kultūra, papročiais. Antrąją dieną vyko darbas grupėse – kūrėme “Atvirkštinę pamoką” tema “Kuršių nerija”, bendradarbiavome su kolegomis iš Radviliškio ir Kroatijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *