Akcija „BŪK MATOMAS“

Nematomi žmonės – tai žmonės, kurie neturi atšvaitų. Juos sunku pastebėti tamsiu paros metu, lyjant, sningant. Atšvaitas nekainuoja nei euro. Kiek galime įvertinti savo ar savo artimo žmogaus gyvybę?

Mokinių  taryba  gruodžio  09  – 16 dienomis vykdė akciją „Būk matomas“. Akcijos tikslas  – priminti kiekvienam, kad turime saugoti save, savo vaikus, vieni kitus. Siekėme, kad kuo daugiau mokyklos bendruomenės narių  patys aktyviai rodytų, jog atšvaitai yra būtini ir mažiems ir dideliems.

Pirmąjį akcijos rytą prie mokyklos durų pasitikome kiekvieną mokyklos bendruomenės narį ir teikėme jiems informacinius lapelius apie atšvaitų naudą ir pavojus nenešiojant jų. Tuos,  kurie buvo su atšvaitais,  apdovanojome saldainiais.  Antrąją akcijos dieną  mokyklos kieme papuošėme eglutę įvairiomis  šviesą  atspindinčiomis priemonės. Akciją parėmė  įmonė „Marijampolės regioniniai keliai“ ir  Marijampolės savivaIdybės visuomenės sveikatos biuras.  Paskutinįjį akcijos rytą  prie mokyklos durų atšvaitai nuo eglutės buvo prisegti visiems, kurie per savaitę nepadarė reikiamų išvadų ir atšvaitų neturėjo.

Akcijos organizatoriai ir vykdytojai – Mokių taryba


 

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *