Adventinės pamokos

Lapkričio 29 d. mokykloje vyko Advento pradžios pamokos. Mokiniai, dalyvaudami įvairiose veiklose, prisiminė kas yra tikrasis Advenas, kaip elgtis jo metu, kaip pasiruošti Kalėdoms, kad jos būtų turtingos ne tik dovanomis, bet ir gerumu, ramybe, džiugesiu…

Mokinių taryba pirmosios pamokos metu, mokinius pakvietė pasiklausyti- ,,Kalėdinio ryto laukiančios pasakos”. Į aktų salę mokiniai rinkosi pasipuošę kalėdinėmis kepurėmis bei kojinėmis. Pamokos pradžioje, laukė trumpas mokinių tarybos pristatomasis spektaklis, vėliau mokiniai turėjo galimybę prisiminti emocijų svarbą, pasidalinti savo įžvalgomis tarpusavyje.

Antrąją pamoką mokinius palvietė valgyklos vedėja Rita. Pamokos metu mokiniai atliko daugybę veiklų – mokėsi dengti kalėdinį stalą, lankstyti servetėles, dekoruoti meduolius – kad Kalėdos būtų ne tik turtingos, bet ir estetiškos.

Trečios pamokos metu, kuri pavadinta „Atskamba balsas iš aukštai“, šventos šeimos seserų vienuolė Jūratė pamokė kaip pastebėti šalia esantį, pasidalinti su kitu geru žodžiu, tikėjimu, meile, o svarbiausia mokėmės kartu giesmėmis šlovinti Dievą, būti drauge ir prasmingai išgyventi advento laikotarpį.

Ketvirtąją pamoką mokinius į salę kvietė mokytojos Loreta ir Ginta, kur vyko susikaupimo pamoka “Einame į adventą.” Jos metu mokiniai mąstė, koks šiandien yra adventas. Nors nuo seno adventas yra susikaupimo, ramybės, tylos laikas, bet šiandien  jo metu gyvename įprastu ritmu, skubėdami, šurmulyje. Prisiminė advento vainiko žvakių simbolinę prasmę. Kiekvienai klasei buvo įteikta gerumo žvaigždė kaip priminimas, kad advento metu skleistume gerumą savo aplinkoje. 

Pamokoje dalyvavo bibliotekos vedėja, kuri pakvietė kiekvieną klasę aktyviai dalyvauti Knygų Kalėdų akcijoje. 

Linkime ramaus laukimo…

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *