6 klasių mokinių edukacinė kelionė į ,,MO” muziejų

6 klasių mokinių edukacinė kelionė į ,,MO” muziejų

Gruodžio mėnesį 6 klasių mokiniai aktyviai dirbo integruotų dailės ir anglų kalbos pamokų metu. Naudodami įvairias piešimo technikas jie piešė savo mėgstamiausias atostogų veiklas. Visų mokinių darbai buvo skirtingi ir savaip gražūs.
Pristatę savo piešinius mokiniai kūrė rašinėlius anglų kalba. Kruopščiausių darbų autoriai buvo atrinkti kelionei į Vilniuje esantį MO muziejų, edukacinė kelionė finansuojama projekto ,,Kokybės krepšelio” lėšomis.
MO muziejuje mūsų laukė integruota dailės/anglų kalbos edukacija ,,Kas vyksta šiame paveiksle?‘‘ (What`s going on in this picture?). Mokiniai turėjo ne tik unikalią galimybę susipažinti ir pamatyti įvairius paveikslus, bet ir tobulinti savo anglų kalbos žinias. Užsiėmimo metu lektorės naudojo vizualinio mąstymo metodą, skatino mokinius pažinti savo jausmus pasitelkus paveikslus, būrė mokinius komandiniam darbui.
Grįžę po kelionės mokiniai pristatinėjo savo piešinių aprašymus anglų kalba. Išgirdome daugybę nuostabių pasakojimų.
Baigiamasis veiklų akcentas- kūrybingiausių, išradingiausių darbų paroda. Darbai eksponuojami 3-iame aukšte prie dailės kabineto. Kviečiame pasigrožėti.

Mokytojos: Raimonda, Inga, Daiva, Lina

Informacija atnaujinta: 2023-04-24 11:04:11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »
Skip to content