10-asis teatrų festivalis “Mažieji obuoliukai – 2015”.

Balandžio 16 -17 dienomis mokykloje vyko jau tradicija tapęs teatrų festivalis “Mažieji obuoliukai 2015”. Jaunieji aktoriai į savo pasirodymus žiūrovus pakvietė jau dešimtąjį kartą.

Per dvi dienas scenoje suvaidinta 15 spektaklių. Visi jie rado savo žiūrovą. Nes kaip ir meno kolektyvai spektakliai buvo labai įvairūs savo temomis, siužetais, vaidyba.

Šiame festivalyje, kaip ir kasmet, pasirodė daugelis Marijampolės darželių lopšelių (“Rūta”, “Šypsenėlė”, “Šaltinėlis”), mokyklų – darželių (Mokolų, Degučių), pradinių mokyklų (“Smalsutis”, “Saulės”), pagrindinių mokyklų (“Ryto”, “Šaltinio”), daugiafunkcio centro dramos studijų jaunieji aktoriai.

Džiugu, kad ir šiais metais mus aplankė svečiai iš Lenkijos. Seinų lietuvių “Žiburio” mokyklos dramos studija “Dusalukas” (vadovė J. Macukonienė) padovanojo spektaklį “Grybų lietus”.

Daugiausiai spektaklių festivaliui atvežė Marijampolės “Šaltinio” pagrindinė mokykla – net tris – “Kiškis pirmaklasis”, “Aš vejuos vasarą”, “Pingvinukas Janas”.

Mūsų mokyklos dramos studijų vaikai, kaip ir priklauso tikriems šeimininkams festivalį pradėjo ir pabaigė. Dramos studija “Rytas” (vadovaujamas mokytojos S. Andriušienės) suvaidino “Pepės ilgakojinės” ištrauką. Mokytojos V. Šelmienės jaunieji artistai padovanojo spektaklį “Reptilija”.

Visi aktoriai bei jų vadovai apdovanoti padėkos raštais bei saldžiaisiais prizais.

Dėkojame visiems prisidėjusiems organizuojant laukiamą, mylimą MŪSŲ teatrų festivalį.

Jaunieji žurnalistai


Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *