Džiuginantys mūsų moksleivių rezultatai futbolo aikštelėse

Gruodžio mėnesį mūsų moksleiviai dalyvavo įvairiose futbolo renginiuose ir varžybose.
Pirmoji į kovą LMOF zoninėse futbolo 5×5 varžybose stojo mūsų mergaičių (2001 m. gim. ir jaun.) komanda. Gruodžio 4 d. Prienų sporto arenoje mūsų moksleivės iškovojo garbingą trečiąją vietą. Sveikiname Inetą, Odetą, Maleną, Kamilę, Gabrielę, Gabiją ir Rebeką!

Toliau sekė Pauliaus Kuconio (8c klasė) benefisas kamuolio žongliravimo konkurse „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas”. Gruodžio 9-ąją, tarptautinė futbolo dienos išvakarėse, Marijampolės „ARVI” futbolo manieže įvyko finalinis šių varžybų – konkurso etapas. Paulius visus nustebino savo futbolo įgūdžiais ir užtikrintai nugalėjo berniukų tarpe. Finaliniame etape mergaičių grupėje aukštą šeštąją vietą tarp 14 dalyvių užėmė Malena Tabaraitė (8a klasė). Sveikiname Paulių ir Maleną pasiekusius puikius rezultatus.

O štai gruodžio 8-ąją mokyklos berniukų komanda, be konkurencijos laimėjusi Marijampolės miesto bendrojo lavinimo mokyklų futbolo varžybas, jau gruodžio 11-ąją mokykliniu autobusiuku išriedėjo į Kybartų „Saulės” progimanaziją, kur dalyvavo LMOF zoninėse futbolo 5×5 varžybose. Iškovota II-oji vieta. Sveikiname Povilą, Tautvydą, Dovą, Domą, Joną (Džonį), Eriką, Matą, Gabrielių ir Vakarį!